Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 50,5 x H 37 x P 30 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ambra |
| Material | sticla |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 50,5 x H 37 x P 30 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ambra |
| Material | sticla |
| Forma | Rotund |
1.314,00 lei