Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 43 x H 166 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 28 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 43 x H 33 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 100W E27 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 032313, 032344 |