Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 60 x H min 100 / max 141 x P 56 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 60 x 56 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, Maro |
| Material | Lemn |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 133959, 133973 |