Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 30 x H 7,5 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | gips |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 30 x H 7,5 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | gips |
| Forma | Rotund |
241,00 lei