Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | Ø 20 x H 35 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 11 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 20 x H 11 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W G9 |
| Culoare | Alb, crem |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 087672, 143187 |