Informații suplimentare
| Indice redare culoare | CRI > 90, CRI > 80 |
|---|---|
| Dimensiune L x H x p | L 9 x H 26,5 x P 6,5 cm, L 9 x H 26,5 x P 8 cm |
| Putere | 15W, 20W, 30W |
| Unghi dispersie | 20°, 24°, 36°, 45°, 50° |
| Grad de protectie | IP20 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Intensitate | 1050, 1230, 1270, 1370, 1420, 1490, 1540, 1560, 1610, 1660, 2080, 2150, 2200, 2210, 2220, 2270, 2340, 2850, 2860, 2950, 2960, 3020, 3140, 860, 960 |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Dimabil | No Dim |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |