Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 38 x H 47 x P 23 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 38 x H 47 x P 23 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 38 x H 47 x P 23 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
963,00 lei