Informații suplimentare
| Dimensiune d | L 65 x H min 104 / max 217 x P 65 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 65 x 65 cm |
| Dimensiune abajar | na |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |