Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | mare, mediu, mic |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 13 cm, Ø 15 cm, Ø 20 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 20 x H 18 cm, Ø 25 x H 22 cm, Ø 35 x H 31 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Auriu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 077734, 077741, 077758 |
| Dimensiune | mare, mediu, mic |