Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 25 x H 19 x P 15 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 25 x H 19 x P 15 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 25 x H 19 x P 15 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
755,00 lei