Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 40 x H 158,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 28 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 40 x H 14 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Alb, crem |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 087689, 143163 |