Informații suplimentare
| Intensitate | 3750 Lm, 3810 Lm, 4930 Lm, 5000 Lm |
|---|---|
| Putere | 27W, 38W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 17°, 28°, 40° |
| Dimabil | Dali, No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune d x h | Ø126 x 290 mm |
| Material | Aluminium / Glass-Matt |
| Culoare | Alb, Negru |
| Sursa lumina | LED |
| Unghi rotatie | 325° |
| Unghi orientare | 90° |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Optionale | adaptor aplicat;adaptor incastrat; filtru anti-orbire; lentila dispersie eliptica; high chromatic led |