Informații suplimentare
| Intensitate | 2450 Lm, 2500 Lm, 5100 Lm, 5200 Lm |
|---|---|
| Putere | 16,5W, 41W |
| Dimensiune | Ø190mm x 120, Ø190mm x 145 |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 42° |
| Grad de protectie | IP20/IP65, IP65/IP65 |
| Material | Aluminium / Polycarbonate / Transparent glass |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune decupaj | Ø177mm |
| Dimensiune d x h | Ø190mm x 120, Ø190mm x 145 |