Informații suplimentare
| Dimensiune | LE150, LE205 |
|---|---|
| Culoare | Alb, Alb – Negru, alb albastru, Auriu, gri, Negru, Rosu |
| Sursa lumina | LED |
| Intesitate | 1420 Lm, 1440 Lm, 2150 Lm, 2180 Lm, 2800 Lm, 2840 Lm |
| Putere | 10W, 17W, 24W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 71° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, Nu, Push |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune d x l | Ø151mm x 116, Ø151mm x 133, Ø219mm x 136, Ø219mm x 153 |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Optional | High Chromatic Led |
| Dimensiune decupaj | Ø140mm, Ø205mm |