Informații suplimentare
| Sursa lumina | LED |
|---|---|
| Intesitate | 4300 Lm, 4500 Lm, 4600 Lm, 4700 Lm, 5100 Lm |
| Putere | 36W, 37W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90, CRI > 80 |
| Unghi dispersie | 113° |
| Dimabil | No Dim, Push/1-10V/Dali |
| Grad de protectie | IP20 |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Dimensiune | 596 X 596 mm |