Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Alb – Negru, Auriu, gri, Negru, Rosu |
|---|---|
| Intensitate | 190 Lm, 210 Lm, 250 Lm, 675 Lm |
| Putere | 2,1W, 5W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 17°, 35°, 38° |
| Dimabil | No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune d | Ø43mm, Ø82mm |
| Material | Aluminium / Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune decupaj1} | Ø38mm, Ø85mm |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |