Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Negru |
|---|---|
| Intensitate | 1640 Lm, 1670 Lm, 2220 Lm, 2250 Lm, 3190 Lm, 3240 Lm |
| Putere | 12W, 17W, 23W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 16°, 24°, 42° |
| Dimabil | Dali, No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Glass-Matt |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune L x l | 150 x 118 mm |
| Unghi rotatie | 325° |
| Unghi orientare | 270° |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Optionale | adaptor aplicat;adaptor incastrat; filtru anti-orbire; lentila dispersie eliptica; high chromatic led |