Informații suplimentare
| Dimensiune | maxi, mini |
|---|---|
| Intensitate | 480 Lm, 500 Lm, 515 Lm |
| Putere | 4,5W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 20°, 30°, 56° |
| Dimabil | No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Culoare | Alb, Negru |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune d x h | Ø40 x 100 mm, Ø40 x 47 mm |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus), 220V-240V//50/60Hz (Driverul nu este inclus) |