Informații suplimentare
| Dimensiune | Large21, Large31, Large44, maxi, Midi, mini |
|---|---|
| Culoare | Alb, Negru |
| Intensitate | 1650 Lm, 1675 Lm, 2275 Lm, 2300 Lm, 3000 Lm, 3050 Lm, 3300 Lm, 3350 Lm, 4550 Lm, 4600 Lm, 6000 Lm, 6100 Lm |
| Putere | 10,5W, 15,5W, 2,1W, 22W, 31W, 44W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 100° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune L x l x h | 175 x 175 x 130 mm, 315 x 175 x 130 mm |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |