Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 180 x 136 mm |
| Intensitate | 2200 Lm |
| Putere | 20W |
| Dimabil | No Dim |
| Temperatura de culoare K | 3000k |
| Indice redare culoare | CRI > 80 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Sursa lumina | LED |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |