Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Negru |
|---|---|
| Dimensiune | Ø700 x 120 mm |
| Intensitate | 16100 Lm, 16350 Lm, 8050 Lm, 8175 Lm |
| Putere | 119W, 59,5W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 96° |
| Dimabil | 1/10V |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Sursa lumina | LED |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |