Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Negru |
|---|---|
| Intensitate | 4380 Lm, 4500 Lm, 5840 Lm, 6000 Lm, 7300 Lm, 7500 Lm |
| Putere | 30,6W, 40,8W, 51W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 99° |
| Dimabil | Dali/Push, No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune L x l x h | 1201 x 220 x 40 mm, 1483 x 220 x 40 mm, 920 x 220 x 40 mm |
| Lungime cablu suspensie | 2 m |