Informații suplimentare
| Intensitate | 2450 Lm, 2500 Lm, 3450 Lm, 3500 Lm, 4700 Lm, 4775 Lm, 5825 Lm, 5925 Lm |
|---|---|
| Putere | 15W, 22W, 31W, 40W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 105° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune d x l | Ø300 x 87 mm |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Culoare | Alb |
| Sursa lumina | LED |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |