Informații suplimentare
| Intensitate | 1650 Lm, 1675 Lm, 2275 Lm, 2300 Lm, 3025 Lm, 3075 Lm |
|---|---|
| Putere | 12W, 15,5W, 22W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 99° |
| Dimabil | No Dim, Push/1-10V/Dali |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune d x h | Ø220 x 107 mm |
| Material | Aluminium / Optical Glass |
| Culoare | Alb, gri, Negru |
| Sursa lumina | LED |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |