Informații suplimentare
| Dimensiune | L, M |
|---|---|
| Culoare | Alb, Alb – Negru, Auriu, gri, Negru, Rosu |
| Intensitate | 675 Lm, 700 Lm, 710 Lm, 770 Lm, 800 Lm, 820 Lm, 910 Lm, 940 Lm, 960 Lm |
| Putere | 5W, 7W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90, CRI > 97 |
| Unghi dispersie | 45° |
| Dimabil | Dali/Push, No Dim, Phase Cut |
| Grad de protectie | IP20, IP54 |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Sursa lumina | LED |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |